Ipoteka Bank OTP Group oʻz mijozlari uchun “Qulay” ipoteka kreditining yangilangan shartlarini taklif qilmoqda. Jismoniy shaxslar uchun past foiz stavkasi bilan birlamchi bozordan uy-joyga ega boʻlish imkoni yanada osonlashdi.
Yangilangan shartlarda takliflarimiz:
•       Yangi yillik 19,5% stavkada – bank mijozlari uchun shaxsiy uyga ega bo’lish imkoni yanada osonlashdi.
•      Kreditning yuqori miqdori: Toshkent shahri aholisi uchun 800 mln soʻmgacha, barcha viloyatlar, xususan, Qoraqalpogʻiston Respublikasi uchun 500 mln soʻmgacha
•       Kredit muddati: 20 yil (240 oygacha) – toʻlovlarni sezilarli darajada yengillashtiradi
•       Dastlabki toʻlov 26% dan boshlanadi, ipoteka uylarini olishni reja qilayotganlar uchun ham qulay keladi.
«Qulay» ipoteka krediti doimiy daromadga ega bo‘lgan shaxslar, shuningdek, birgalikda qarz oluvchilarga ham ajratiladi - bu esa oila a'zolari va boshqa uyli boʻlish istagidagi fuqarolarimiz uchun birlamchi bozordan uy-joy olish imkoniyatini kengaytiradi.
«Qulay» ipoteka kreditini rasmiylashtirish oddiy. Buning uchun Ipoteka Bank OTP Group filiallariga yoki aloqa markazining 1233 qisqa raqamlariga murojaat qilsangiz kifoya. Mutaxassislarimiz ariza topshirishdan tortib, kreditni tasdiqlashgacha bo’lgan barcha jarayonlarda sizga ko’maklashadi.
Yangi uyga ega bo‘lish uchun noyob imkoniyatni qo‘ldan boy bermang! Bugunoq «Qulay» ipoteka krediti uchun ariza topshiring va hayotingizni yangi bosqichdan boshlang.

Ипотечный кредит «Кулай» от Ipoteka Bank OTP Group — новые условия с еще более низкой процентной ставкой!
"Qulay"
Ipoteka Bank OTP Group рад сообщить об обновлении условий ипотечного кредита «Кулай», предлагая выгодные условия для приобретения жилья на первичном рынке. Благодаря снижению ставки теперь стало еще проще и доступнее стать владельцем собственного жилья.
В рамках обновленного предложения мы предлагаем:
·    Новую процентную ставку 19,5% годовых — снижение ставки, которое делает ипотеку еще более выгодной и доступной для клиентов банка.
·     Максимальную сумму кредита до 800 млн сумов для города Ташкента и 500 млн сумов для остальных регионов, включая Каракалпакстан.
·       Срок кредита до 20 лет (240 месяцев), что помогает существенно снизить нагрузку на ваш ежемесячный бюджет.
·    Первоначальный взнос от 26%, что делает ипотеку доступной даже для тех, кто только начинает свой путь к собственному жилью.
Ипотечный кредит «Кулай» доступен для людей с постоянным доходом, включая созаемщиков, что расширяет возможности для семей и тех, кто стремится приобрести качественное жилье на первичном рынке.
Оформить ипотечный кредит «Кулай» очень просто! Для этого достаточно обратиться в ближайший филиал Ipoteka Bank OTP Group или позвонить на короткий номер контакт-центра 1233. Наши специалисты окажут поддержку на каждом этапе — от подачи заявки до получения одобрения кредита.
Не упустите уникальную возможность стать владельцем жилья на лучших условиях! Подайте заявку на ипотечный кредит «Кулай» уже сегодня и откройте дверь в новый, комфортный этап вашей жизни!